TA Mediteran

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Албанија

ЛЕТО 2023 | Вила Lida - Саранда

Вила "LIDA" - Саранда

 


 

Вила "Lida" се наоѓа на околу 70м од плажа во центарот на Саранда, каде што започнува шеталиштето и плажата. Веднаш под вилата е улицата покрај плажа на која има мнгу хотели, ресторани, ноќни барови.. Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија на I и II кат. Студијата се комплетно опремени со кујна, купатило, ТВ, клима и  интернет - БЕСПЛАТНИ, балкони со масичка и столчиња со страничен поглед кон море. Вилата се наоѓа на одлична локација и е со одличен квалитет на сместување, највисоко ниво на хигиена и голем комфорт на студијата. Под вилата има сопствен паркинг за гостите на вилата кој патуваат со сопствен превоз. Ви посакуваме пријатен престој.

 

    

 

"Lida"
Саранда
термин  ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02
бр. ноќи  7 7 7
7
7 7 7
1/2 студио 255 265 285 300 330 370 385 385 415 415 415 415 345 265
1/3 студио 265 275 295 310 340 380 395 395 425 425 425 425 355 275
1/4 студио 285 295 315 320 360 400 425 425 435 435 435 435 365 295
опис на ценовникот цени за наем на цело студио без превоз


НАПОМЕНА

  • - Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи без вклучен превоз;
  • - Сместувањето е  по 14:00часот, а собите ги напуштате последниот ден во 09:00 часот;
  • - Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 4 години во кревет со родител;

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • -  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
  • -  Доплата за патничко осигурување.

За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ и Медитеран.


Погледнете останата понуда / Сопствен закуп


GPS Coordinates: 39.86980032871866     |    20.015285076445284

Media

следете не

twinter rss
Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.