TA Mediteran

Шопинг Солун

Шопинг Солун

Шопинг во СОЛУН
.
(сабота) 8 декември 2018

 

Поаѓање од: Штип / Радовиш / Струмица


 

 

Поаѓање од Штип во 06:00 часот пред нова пошта. Од Радовиш во 06:30 на бензиска Лукоил. Од Струмица во 07:00 на бензиска Макпетрол на влезот во Струмица кај кружнен тек. Планирано пристигнување околу 10 часот по грчко време. Слободно Време до 12ч во центарот на Солун со можност за појадок, кафе покрај море или шопинг на познатите централни улици.. Потоа се упатуваме кон COSMOS / IKEA / JUMBO.. слободно време за шопинг до 18 часот. На враќање посета на Free Shop и кратка пауза. Пристигнување во вечерните часови.

 

    

 

Цена на аранжманот  799мкд

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

  • Превоз на наведената релација со високотуристички автобус или минибус;
  • Организирани посети според програмата.

Во цената на аранжманот НЕ е вклучено:

  • Патничко осигурување (незадолжително) - 100мкд.

За реализација на аранжманот, потребно е минимум 20 патници.

    

 

За овој аранжман важат Општите услови на патување на МЕДИТЕРАН и СКТМ.

Новости

следете не

twinter rss

Контакт

Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Сервиси