TA Mediteran

Шопинг Софија

Шопинг Софија / еднодневна


Шопинг во СОФИЈА
.
(недела) 23 декември 2018


 посета на: Ring Mall | IKEA | Paradise Mall | METRO 


Програм на патување:

Поаѓање од Штип во 05:00 часот пред Стадионот. Попатно земање на патници од Кочани. Излез на граничен премин Делчево. Пристигнување во Софија околу 10 часот. Посета на најновите и најголеми шопинг центри: Paradise Centar / Sofia Ring Mall / IKEA. Слободно време за кафе/ручек или шопинг од огромен избор на бутици од познати светски марки. На враќање попатна посета на МЕТРО во Благоевград со кратка пауза за кафе. Пристигнување во вечерните часови.


Цена на аранжманот:  799мкдВо цената на аранжманот е вклучено:

  • - Превоз на наведената релација со високотуристички автобус или минибус;
  • - Организирани посети според програмата.


Во цената на аранжманот не е вклучено:

  • - Патничко осигурување (незадолжително) - 100мкд.  

За реализација на аранжманот потребно е минимум 20 патници.

        
     


За овој аранжман важат Општите услови на патување на Т.А. МЕДИТЕРАН и СКТМ.

Новости

следете не

twinter rss

Контакт

Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Сервиси